Kara Assubay 1971 Devreleri'ne

Dostlar ırmak gibidir
Kiminin suyu az kiminin çok
Kiminde ellerin ıslanır yalnızca
Kiminde ruhun yıkanır
Boydan boya
    1968 Son baharında güzel yurdumuzun dört bir köşesinde değişik kültürün tazecik fidanlarıydık . Çankırı dendiğinde kimimzde çok şeyler ifade etmiyordu kimilerimizde askercilik oyunu gibi geliyordu. Kısa zamanda iç içe olduk, can olduk, kardeş olduk uzun hayat yolunun başında birbirimize sıkıca sarılıp  kenetlenip sarp geçitlerde destek olduk.
  Yol çok uzun, zaman kısa mevsim çabucacık geçiyor özelliklede sonbahar. Ortalıkta uçuşan sarı yapraklar hepsi  "1968" den bu güne göğsü önde  başı dik  yüreğinde YURDUM sevgisi olan sarı yapraklar, işte bizler.

 
Yüreğin öyle güzelki incitmelerine izin verme<
Ne sıcaklığını yitir,ne çocukluğunu!
Ne büyümekten kork, ne yaşamaktan!
Tek korkun unutulmak olsun!!!!
  2008 yılında başlattığımız kkk 1971'li assubaylar sosyal faaliyetleri değişik şehir ve Askeri Kamplarda buluşularak sayısı her yıl artmış olarak  414 sayısına ulaşmıştır.
  Hedefimiz tüm arkadaşlarla irtibat kurmak yapılacak etkinliklere imklanları ölçüsünde katılmalarını sağlamaktır.
  İcra edilen tüm faaliyetlerde  düsturumuz " BEN YAPTIM DEĞİL BİZ YAPTIK " olarak belirlenmiştir. Konudan haberdar olan tüm devre  arkadaşlarımızın destekleriyle çok daha güzel şeylere hep beraber imza atacağımızdan hiçbir arkadaşımızın şüphesi olmamalı.
 Sevgiyle kalın.
 
Madem Geldik bu dünyaya
Sevinsende aglasanda
Acılardan yorulsanda
Yaşamayı bileceksin
 
Sevip canım diyenleri
kadir kıymet bilenleri
Sana gönül verenleri
Sevmesini bileceksin
.

İletişim bilgilerimiz

Adres :http://www.kkk71assubaylar.org/galeri.html       Telefon: 0534 490 3971       Fax:                       e-mail:karaassb71@gmail.com